Viac o ponuke Jóga

Uncategorized

Jóga s Andrejkou na Bájnom Peloponéze

Pozývame Vás na jedinečný jógový pobyt s vynikajúcou charizmatickou
inštruktorkou Andrejkou.

Zacvičte si 2 x denne jógu v krásnom prostredí : ráno na pláži a večer v záhrade v areáli hotela. Dosiahnite absolútny relax, oddych, zharmonizujte a zosúlaďte telo, myseľ, dušu. Načerpajte novú energiu a pozitívnu inšpiráciu do každodenného života. Namiesto zvukov motorov áut budeme počúvať spev vtákov, vlnenie trávy a šum mora.

Neváhajte a urobte niečo pre svoje zdravie a pohodu. Užite Slnko, more, pláž, voľnosť, slobodu.

Lokalita : Krajina, ktorá je od antických čias považovaná za kolísku civilizácie, dnes patrí k najvyhľadávanejším dovolenkovým destináciám a turistov láka nielen bohatou históriou prelínajúcou sa s mytologickým svetom gréckych bohov, ale aj nádherným prírodným prostredím a fascinujúcimi plážami. Polostrov Peloponéz je oblasťou, kde si príde na svoje každý dovolenkár. Podnebie je typicky subtropické, stredomorské ako vo zvyšných častiach Grécka. Peloponéz je veľmi hornatý, lemovaný pekným plážami, hájmi citrusovníkov a figovníkov. Polostrov je veľmi rozľahlý, plný očarujúcich zákutí, ale najmä je skutočným historickým lákadlom, kde na Vás na každom rohu číhajú starobylé pamiatky.

Hotel Olympian Village, 5* :
https://www.hydrotour.sk/dovolenky/Grecko/Peloponez/Olympian-Village
https://WWW.ALDEMAROLYMPIANVILLAGE.GR/

Info : Luxusný hotelový komplex, zaradený do prestížnej hotelovej siete Aldemar, sa nachádza v známej kúpeľnej oblasti Skafidia pri krásnej širokej pieskovej pláži.

Poloha :
transfer z letiska 55 km, 13 km od mestečka Pyrgos, 30 km od legendárnej Olympie

Popis : hlavná reštaurácia, 6 à la carte reštaurácií , 8 barov, nákupná pasáž, bezplatné Wi-Fi pripojenie v lobby a pri bazéne , salón krásy, prestížne moderné SPA centrum, 2 veľké bazény, 21 bazénov pri bungalovoch, vodná šmýkačka, 2 detské bazény, detské ihrisko, miniklub, 4 tenisové kurty, fitnescentrum, basketball, plážový volejbal, stolný tenis, futbal, šípky, paintball, medzinárodný animačný tím a animačný tím Klub Leto v termíne 27.6.-5.9.2020

Pláž : nádherná široká piesková pláž ocenená Modrou vlajkou, pozvoľný vstup do mora, bezplatný plážový servis, centrum vodných športov za poplatok

Ubytovanie : zvolili sme ubytovanie v bungalovoch, ktoré poskytujú väčšie súkromie a kľud Bungalovy : cca 26,8m2, s výhľadom do záhrady, kúpeľňa s WC, fén, chladnička, terasa alebo balkón, papuče, varna kanvica, trezor, SAT-TV

Stravovanie : all inclusive extra
Odlet : Bratislava

Termín : 29.08.-05.09.2020,7 nocí
Cena : 979 Eur /1 os.

V cene

  • ubytovanie na 7 nocí, letenky, all inclusive, transfer z/ na letisko, delegát,
  • 2 x denne cvičenie joga alebo pilates

V cene nie je :

  • pobytová taxa : 2 €/1 os./noc
  • cestovné poistenie :
    : Typ Komfort : 16 € /1 os. ( v prípade storna 20% spoluúčasť klienta )
    : Typ Štandard : 21,60 €/1 os. ( v prípade storna 10% spoluúčasť klienta )
    : Typ PLUS : 52 Eur /1 os. ( v prípade storna bez spoluúčasti klienta )

Hodnotenie CK : veľmi príjemný rezort, postavený ako malá grécka dedinka s doplnkovými službami.
Rezort je rozľahlý, ale aj “pohodu a pokoj Hľadajúci” si nájdu svoj priestor. ”Akčnejší klienti” si zas vychutnajú zábavné a športové služby hotela.
Pekná záhrada, výborná strava, veľmi pekná pláž, pozývajúca na krásne prechádzky, či pozorovanie magického západu Slnka.

Výlety :

Bájna Olympia : Navštívte dejisko antických olympijských hier, bájnu Olympiu. Od roku 776 pred naším letopočtom do roku 394 nášho letopočtu sa tu každé 4 roky konali športové súťaže na počesť boha Dia a cenou pre víťaza bol veniec z olivovej vetvičky. Dodnes toto miesto, položené v nádhernom prostredí na brehoch riek Kladeos a Alfios, dýcha históriou a skvelá sprievodkyňa vám ukáže, ako archeologická lokalita vyzerala kedysi a svoje rozprávanie obohatí tajuplnými príbehy z antických čias.

Malý okruh Peloponézom:
Celodenný výlet k antickým skvostom Peloponézu. Prejdete pozdĺž severného pobrežia ku Korintskému prieplavu a cez malebnú oblasť do Epidauru, kde sa nachádza najzachovalejšie klasické antické divadlo s vynikajúcou akustikou a svätyňa boha liečiteľstva Asklepia. Ďalej cesta povedie do prvého hlavného mesta Grécka Nafplio s pevnosťou a čarovnými úzkymi uličkami. V Mykénach uvidíte masívne opevnenie veľkého paláca, známu Leviu bránu a hrobku kráľa Agamemnóna, najväčšiu kupolovitú hrobku európskej kultúry.

Zakynthos : Magický ostrov s unikátnou prírodou Vás očarí počas celodenného výletu, ktorý sa začína v hlavnom meste na vŕšku Bochali s krásnym výhľadom na mesto Zakynthos a jeho prístav. Videli ste už výrobu olivového oleja? Jeden z najkvalitnejších budete môcť ochutnať v tradičnej výrobni Aristeon. Ostrov sa preslávil predovšetkým úchvatným pobrežím a množstvom jaskýň, v ktorých sa budete môcť okúpať počas plavby k polostrovu Keri a ostrovčeku Marathonisi. Pri troche šťastia uvidíte aj korytnačky, ktoré ostrov preslávili.

Atény : Od roku 1834 sú Atény s viac ako štyrmi miliónmi obyvateľov hlavným mestom Grécka. Počas celodenného autobusového výletu sa do Atén dostanete cez mesto Patras a európsky unikát – Korintský prieplav, ktorý bol vybudovaný v roku 1893, aby umožnil prechod lodí z Iónskeho do Egejského mora. Spoznáte pulzujúci život metropoly a zreteľné protiklady 21. storočia a starovekej antiky. Výlet je spojený s návštevou Akropoly a historickej Plaky.

V prípade Vášho záujmu kontaktujte :
Inštruktorku Andrejku Peniakovú : peniakova.andrea9@gmail.com
alebo priamo CK Bella via : bellavia@bellavia.sk

Zašleme Vám zmluvu aj s platobnými údajmi. Platobné podmienky :
Záloha : 300 Eur + poistenie do 25.01.2020
Záloha : 300 Eur do 30.04.2020
Doplatok : 379 Eur do 15.07.2020

Ďakujeme za Vami prejavenú priazeň a dôveru, veríme, že si spoločne užijeme nádherný pobyt, spomalíme, zabudneme na všedné starosti, oddýchneme si.

S úctou
Kolektív CK Bella Via

Späť na ponuku