Máme za sebou náročný, ťažký rok. Rok, ktorý nás spomalil, nútil zamyslieť sa, vrátil nás k rodine, prírode. Korona nás uzavrela. Nedovolí nám ísť na kávu s kamarátkou, na jógu, vzďaľuje ľudí od seba.
Vďaka aktuálnemu medicínskemu vývoju sa však začína objavovať svetielko a všetky veríme, že sa čím skôr nadýchneme.

Privrite oči, uvoľnite sa, buďte len VY,
predstavte si šum a vôňu mora, jemný vánok vo vlasoch, piesok na nohách……..všetko čo Vám pripomína oddych, relax, voľnosť.
Ak tieto predstavy vo Vás vyvolali chuť cestovať, tak potom je ČAS.

Dovoľte, aby sme Vás pozvali na ďalší z našich obľúbených jógových pobytov pri mori. Inštruktorkou nám bude charizmatická tentokrát Evka Mamrillová – kamarátka a kolegyňa našej Andrejky Peniakovej, s ktorou sme organizovali už viaceré úspešné pobyty. Andrejka Vás pozdravuje, v tomto roku má však „materské radosti“, takže sa tohto pobytu nezúčastní. 😊

Pozývame Vás na jedinečný jógový pobyt s vynikajúcou charizmatickou inštruktorkou Evkou .Nová destinácia. Po Thassose a Sardínii, ideme na bájny Peloponéz 🙂

Zacvičte si 2 x denne jógu v krásnom prostredí : ráno na pláži a večer v záhrade v areáli hotela. Dosiahnite absolútny relax, oddych, zharmonizujte a zosúlaďte telo, myseľ, dušu. Načerpajte novú energiu a pozitívnu inšpiráciu do každodenného života. Namiesto zvukov motorov áut budeme počúvať spev vtákov, vlnenie trávy a šum mora. Neváhajte a urobte niečo pre svoje zdravie a pohodu. Užite Slnko, more, pláž, voľnosť, slobodu.

Termín : 28.08.-04.09.2021
* v tomto týždni je 1 deň sviatok, preto stačia len 4 dni dovolenky

Cena : 966 Eur /1 os.

  • ubytovanie na 7 nocí
  • all inclusive stravu
  • letenky
  • servisné poplatky
  • transfer z/do hotela
  • delegáta a cvičenia 2x denne s certifikovanou inštruktorkou pilates a mindfulness yogy

Počet miest je limitovaný 🙂

Tešíme sa na Vás, na nás, veríme, že bude opäť raz skvelá partia a atmosféra

Viac…

Máte záujem o bližšie informácie? Pozrite si priložený dokument, alebo nám napíšte.