Ako funguje použitie karty?

pri vjazde na parkovisko alebo do parkovacieho domu si pri rampe vytlačíte parkovací lístok (tlačidlo Ticket-Taste). Odparkujte vozidlo.

Parkovací lístok si starostlivo opatrite. Nenechávajte ho v aute a chráňte ho pred slnkom, nakoľko dochádza k poškodeniu a znehodnoteniu parkovacieho lístka.

Pri odchode z parkoviska.

Najprv si uložte batožinu do auta. Na úhradu je možné použiť platobný automat alebo autoamt priamo pri výjazde s rampou.

Najprv do automatu vložte parkovací lístok (vytlačený pri príjazde na parkovisko). Na displeji sa objaví istá suma. Namiesto hotovosti vložíte do automatu parkovaciu kartu, ktorú ste si zakúpili v našej CK. Zoberte si parkovací lístok, ktorý bol prekódovaný na povolenie výjazdu a otvorí sa Vám rampa.

Ak uhrádzate parkovné v automate mimo výjazdu a rampy, je lístok platný cca 20 min. pri Parkhause o čosi dlhšie.

Počet dní 8 dní 15 dní
Parkhaus 3,4 – kryté, strážené 115 180
Parkplatz C – nekryté, strážené 85 120
Mazur -nekryté, strážené, shuttle Bus 55 70

cena v € / zvolený typ parkoviska a počet dní

Mapka letiska :

Mapka: parkovisko Mazur :

V cenách nie je zahrnutý len poplatok za odstavnú plochu, ale samozrejme aj jazda letiskovou kyvadlovou dopravou priamo z príletového terminálu a späť.

Letisková kyvadlová doprava jazdí v rámci
– dennej prevádzky (05.30 hod. – 23.30 hod.): každých 15/30 minút
– nočnej prevádzky (00.00 hod. – 05.20 hod.): každých 20 minút

cestovný poriadok: Mazur => Terminal

cestovný poriadok: Terminal => Mazur

Informácie o vašom príchode
Pri príchode nájdete letiskovú kyvadlovú dopravu k svojmu autu veľmi jednoducho: choďte východom popri reštaurácii McDonald´s.

Na autobusovej stanici 1 sa nachádza zastávka letiskových kyvadlových autobusov.

Takto sa k nám dostanete:
Parkovisko Mazur leží medzi Letiskom Viedeň a Schwechatom priamo na štátnej ceste B9. Dostanete sa k nám teda po komunikáciách S1, A4 a, samozrejme, aj B9.

Diaľnicou A4 – výjazd letisko
1. Výjazd na Fischamend West
Pri semaforoch odbočte doprava na štátnu cestu B9.
Asi po 1,5 km uvidíte vľavo vjazd na parkovisko Mazur.

Z východu po diaľnici A4
Výjazd Fischamend
Vľavo na letisko – prejdite popri letisku.
Asi po 2 km uvidíte vľavo vjazd na parkovisko Mazur.

Z juhu alebo západu po diaľniciach A1, A21, A2
Pri uzle Vösendorf zvoľte výjazd na komunikáciu S1.
Potom choďte popri Schwechat Východ.
Sledujte na 3 kruhových objazdoch tabule letiska, resp. Fischamend.

Alebo jednoducho pomocou nasledujúcich GPS súradníc
N 48° 07‘ 42‘‘
E 16° 32‘ 27‘‘

POSTUP PRI PARKOVANÍ
1. Vjazd bez online rezervácie: Pri príjazdovej závore dostanete po stlačení tlačidla na vydávanie lístkov vjazdový lístok. Chráňte ho pred svetlom, teplom a vlhkom.

2. Vo výške radu 12 sa nachádza autobusová zastávka. Nezabudnite, že zastávka na letisku sa nachádza pri centrálnom autobusovom termináli (autobusové nástupište č. 1) v príjazdovej časti.

3. Po príchode choďte k zastávke pred príjazdovou halou (tá istá stanica ako pre odlety) a použite autobus na parkovisko.

4. Výjazd s hodinovou parkovacou kartou: Pri výjazdovej závore najprv zasuňte vjazdovú kartu, zobrazí sa príslušná parkovacia tarifa. Následne zasuňte hodinovú parkovaciu kartu, vjazdová karta vyjde znovu zo závory už znehodnotená. Kartu vytiahnite, závora sa otvorí. Ak sa zobrazí zvyšná suma, prekročili ste dobu trvania parkovania uvedenú na hodinovej parkovacej karte a musíte ju zaplatiť. Môžete tak urobiť hneď pri závore svojou debetnou alebo kreditnou kartou. Výjazd s platbou hotovosťou: Choďte svojím osobným vozidlom až do zóny automatických parkovacích platobných staníc (cca 10 m pred výjazdovou závorou), nezablokujte výjazdovú cestu! Vložte do automatickej parkovacej platobnej stanice vjazdovú kartu. Zobrazí sa príslušná parkovacia tarifa. Vhoďte hotovosť, vjazdová karta sa znovu vysunie, vytiahnite ju a následne ju zasuňte pri výjazdovej závore. Výjazd pri platbe debetnou/kreditnou kartou: Parkovanie môžete zaplatiť na výjazdovej závore. Najprv vložte vjazdovú kartu, zobrazí sa príslušná parkovacia tarifa. Následne vložte svoju debetnú alebo kreditnú kartu, zobrazí sa nápis „suma odpísaná“, obe karty znovu vyjdú von a závora sa otvorí.

5. V prípade problémov vám radi pomôže náš odbavovací personál